Tingimused

Enne kui tellid, tutvu palun allpool olevate tingimustega, mis reguleerivad 2kids OÜ ning Nukumajad.ee lehel ostu sooritavate klientide vahelisi õigussuhteid.

1. Hind

1.1 Meie poes märgitud hinnad kehtivad arve tasumise tähtaja jooksul.

1.2 Toodete hindadele võib lisanduda transporditasu, mille suurust näed tellimuse koostamisel.

1.3 Nukumajad.ee jätab endale õiguse hindu muuta.

2. Tellimuse vormistamine

2.1 Me oleme tellimise teinud poes võimalikult mugavaks ja kiireks. Tellimine toimub ilma registreerimata. Lihtsalt vali toode, tasu arve ning oota kaupa koju. Vaata täpsemalt vormistamise kohta siin

2.2. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arve järgi tasumisele kuuluva summa täies ulatuses laekumisest 2kids OÜ arvelduskontole

3. Toodete eest tasumine

3.1. Arve saamiseks ja makse sooritamiseks vajuta tellimuse vormistamisel nupule „Saadan tellimuse teele”. Makse aluseks olev arve saadetakse sulle tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Palun kontrolli enne arve tasumist, et arves sisalduvad andmed vastavad sinu soovile.

3.2. Me jätame endale õiguse tellimuse tühistada juhul, kui arvel näidatud summa ei ole laekunud 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest;

4. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

4.1. Tellitud tooted toimetatakse kohale sinu poolt tellimuse vormistamisel valitud transpordiviisil (kuller, ise järele ).

4.2. Kulleriga jõuavad kaubad üldjuhul mitte rohkem kui 5 päeva jooksul, kui olete valinud variandi “ise järgi”, antakse Teile teada e-maili teel kui kaup on komplekteeritud, tavaliselt paari tööpäeva jooksul. Meie ladu asub A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn. 

5. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

Kui tellitud kaup ei sobi või ei vasta sinu ootustele, on sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Vaata täpsemalt 14 Päeva Tagastamise Garantii kohta siin.

Kõikidel toodetel on 2 aastane tootjagarantii. Kui sa avastad, et tootel on defekt, siis käitu palun nii:

1) Palun leia üles defektiga detaili number, mis on üldjuhul detaili tagaküljel kleebisena (näiteks “23″ või “D”);

2) Toote karbi peal on partiinumber ehk batch code, mis on uue detaili saatmiseks kindlasti vajalik. Juhul, kui sa oled originaalpakendi juba ära visanud, siis leiad batch code’i ka kõige suurema detaili tagaküljelt;

3) Saada toote nimetus, defektiga toote pilt, defektiga detaili number ja batch code aadressile info@nukumajad.ee;

4) Edastame need andmed tehasesse ja tehas saadab sulle Fedexiga uue detaili. Kuna detailid tulevad USA’st, mitte Euroopa kesklaost, siis võtab see aega kuni 14 päeva.

Kui sul on mingeid küsimusi või arvamusi, siis saad meiega ühendust võtta allpool toodud viisidel.

Tel 53 013 444
info@nukumajad.ee
facebook.com/nukumajad