Kidkraft Nukude perekond

Saad selle komplekti kätte 30 päeva jooksul ELS kulleriga või ise lattu minnes (kiirtarnega ei saa seda üksikuna tellida)

Kidkraft rõõmsate nukudega mängides tekib lapsel täiuslik kodutunne 
  • Komplektis on 7 nukku sh ema, isa, 3 last ja 2 vanavanemat
  • Nukud on painutatavad ka istuvasse asendisse
  • Nukudel on seljas ilusad värvilised riided ja jalas tugevad jalanõud, et kindlalt püsti asetada
  • Nukud on keskmiselt 12 cm kõrged
  • Pakend 44 x 48 x 22 cm
  • Kaal 3,8 kg
  • Tavatarne – 30 päeva jooksul ELS kulleriga koju kätte
  • Ise järele - 30 päeva jooksul ise meie lattu järele (Suur – Sõjamäe 33a, Tallinn)
  • Ise lattu – TASUTA
  • Tavatarne – hind 9.90

12. juuni 2012 Maie

Tänan väga mugava ja ladusa teenuse korralduse eest. Miski ei saa olla parim reklaam! Tänu sellele saab väike Laura sünnipäevaks üllatuskingina veel köögi , sest nukumajaoli nii ilus, et sai avansina varem kätte antud.

***

14. mai 2012 Jane

Tere!

Saime oma nukumaja kätte (Amelia), lapsele väga meeldib. Veel ilusam kui pildil. Kauba ja teenindusega super rahul. Väga hea personaalne teenindus, saadetise jälgimine lingi teel on hea lahendus. Kaup oli kohal täpselt nii kiiresti, kui lubati. Suured tänud :)

***

06. märts 2012 Katrin

Suured tänud laheda ja ilusa nukumaja eest!Tütar on lausa seitsmendas taevas, hommikul ei tahtund lasteaeda minna

***

28. detsember 2011 Jana Tere, Kaido!

Suured tänud imeilusa nukumaja eest (saabus juba 19.12)! Maja on kokkupandud, lapsed on üliõnnelikud.

Lõbusat aastavahetust ja edukat uut aastat Teile!

***

24. detsember 2011 Helen

Meie juba varem tellitud noobel nukumaja sai jõuluks kokku pandud ja rõõmustab nüüd 5a. tirtsu. See on tõeliselt ilus, suur ja korraliku mööbliga unistustemaja. Jäime ostuga väga rahule.

***

23. detsember 2011 Margit

Saime oma uue-uhke Savannah nukumaja kätte vahetult enne jõule. Alates tellimuse vormistamisest kulus nukumaja kättesaamiseni 8 päeva. Kiiremini kui lubati, sest tegu oli jõuluajaga ja seega transpordi tööd oli väga palju. Töö kiire ja korralik. Väga tore oli see, et sai jälgida kauba liikuvust.

***

Uus nukumaja omanik, pisikene, peatselt 3-aastaseks saav tüdrukutirts Nora, on super rahul oma uue nukumajaga. Seda ka emme-issi! Väga uhke ja ilus maja on! ;)

Suur, suur AITÄH Teile! Ilusat jõuluaega!

***

13. september 2011 Kätlyn

Tere!

Saime täna kätte oma ilusa Amelia maja.Super ilus ja väga rahul oleme.Kaup on kohal nagu öeldud ja tõesti on tore see,et saad jälgida oma kauba liikuvust,väga tore!

Suured tänud Nukumajad.ee!

***

13. september 2011 Frederika

Tellisime mänguköögi meie pisi preilile, tootega supper rahul, kerge kokkupanna ja teenindus supper. Jõudu ja jaksu.

***

30. juuli 2011 Annika

Tere,

teatan, et saime täna oma tellitud maja kätte:) Juba on kokkugi pandud ja mäng käib täies hoos! Eriti põnev oli jälgida paki teekonda, kuna see tõstis elevust :)

Suured tänud vahva nukumaja eest!

Kõike ilusat soovides, Annika

***

30. juuli 2011 Maarika

Mööbel käes ja koos, laps rahul! Aitäh!

***

30. juuni 2011 Katrin

Saime paki kenasti kätte ja maja juba koos. Kõik detailid olid olemas ja lihtne oli kokku panna. Maja imeilus, oleme väga rahul.

***

29. juuni 2011 Veronika

Meie tellitid nukumaja Amelie vastab igati meie ootsustele, ilus, korralik, kvaliteetne. Kokkupanemine oli ka suht lihtne.Meie preili sai selle endale kingituseks ja nüüd veedab ta suurema osa ajast oma toas mängides. Kauba kohaletoimetamine ka väga mugav ja täpne (tellimuses oli 10 päeva ja täpselt 10-da päeva hommikul oli maja kohal.)

***

29. juuni 2011 Maria

Meie pisipere, naabrilpsed ja sugulased on kõik väga vaimustuses Amelie nukumajast, mille tellisin tütrele sünnipäevaks. Kõik kes tütre tuppa astuvad ei suuda ome ahetusi tagasi hoida. Nukumaja kokkupanek oli tehtud väga lihtsaks, millega peaks hakkama saama igaüks. Tellin kindlasti midagi veel oma pojale! Tänud sõbralikule ja hoolivale suhtumisele!

***

28. juuni 2011 Ursula

Tellisin tütrele jalutuskeskuse, kes juba tükkaega end püsti ajab, aga kõndima ei julge hakata. Mänguasi on väga lahe. Julgustab lapsel kõndima hakata ning lisaks on sel hulgim muid vigureid ka küljes. Mulle endale meeldib, et see on naturaalne. Ps. pakk tuli tõesti väga kärmelt kohale. Täpselt nii nagu nad lubasid :)

***

02. aprill 2011 Karin

Meie tütretirtsu tuba kaunistab nüüdsest valge RETRO nukuköök. Kaup jõudis kohale kiiresti ja väga suur abi oli Hr Kaidost soovitustest. Oleme väga rahul!!! Suur tänu ja edu Teile edaspidiseks.

***

01. aprill 2011 Maris

Tellisime lasteaia rühma suure värvislise mängupliidi ja igapäevakangelase mängumaja. Peale selle, et tooted on väga kvaliteetsed on need ka väga rõõmsates toonides, mis kohe kutsuvad mängima. Lastel on nendest asjadest palju rõõmu!

Lasteaed Mustamäelt

***

30. märts 2011 Katrin

Ostsin tütre 3.sünnipäevaks Valge Retro mänguköögi ja nuku söötmistooli.Tooted on väga kvaliteetsed ja ilusad. Tundub,et nendest saavad rõõmu veel lapselapsedki.

Hr.Kaido suhtumine on ka väga hooliv oma klientidesse. Soovitan kõigile seda firmat ja nende tooteid ;) Juba välja valitud teie kodukalt tütrele voodi ja jõulukingiks vbl. nukumaja…

Edu soovides! Katrin

***

13. märts 2011 Merike

Oleme armsate, hea kvaliteediga toodetega väga rahul. Oleme soovitanud teistelegi. Lasteaed Harku vallast

***

10. veebruar 2011 Kaisa

Aitäh kiire tegutsemise ning ilusa kauba eest. Jäin väga rahule.

***

19. detsember 2010 Tiit

Tere, suurepärane teenindus ja lubadustest kinnipidamine. Kaup õigeaegselt käes. Tänan väga

***

24. november 2010 Marek

Aitäh Nukumajad.ee!

Noobel nukumaja on lihtsalt super. Me ei saa tüdrukut enam siit eemale ;)

Kõike paremat! Marek

***

22. september 2010 Marja

Tellisime riidest raamaturiiuli. Väga rahul! Poeg lausa armastab sinna raamatuid laduda ja lugemiseks väljavalida:) Kindlasti aitab kaasa lugemishuvi tekkimisele:)