30 Päeva Tagastus

Kõikidele Nukumajad.ee lehel müüdavatele toodetele kehtib 30 Päevane Tagastamise Garantii, mille käigus võid tellitud toote ilma igasuguste lisaküsimusteta tagasi saata. Kui Sa saad kauba kätte ja see Sulle ei sobi või see ei meeldi Sulle, kirjuta sellest info@nukumajad.ee ning lisa aadress, kust kohast kuller selle peale võib võtta. Tagastame Sulle raha 14 tööpäeva jooksul ning Sulle ei kaasne kauba tagastamisega mitte mingisuguseid lisakulusid ega kohustusi. Kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

Miks me pakume 30 Päeva Tagastamise Garantiid?

Nii nagu KidKraft, soovime ka omalt poolt pakkuda klientidele võimalikult mugavat ja meeldivat kogemust KidKrafti toodete soetamisel. Kuna KidKraft panustab oma toodete kvaliteeti väga palju, soovime paralleelselt hea tootekvaliteediga pakkuda ka head teeninduse kvaliteeti. Muutmaks KidKrafti toodete soetamine kliendi jaoks mugavaks ja turvaliseks, pakumegi 30 Päeva Tagastamise Garantiid, mis annab Sulle vabaduse osta, kuid soovi korral toode ka lihtsasti tagastada.

Pretensiooni esitamise aeg on 2 AASTAT. Kuidas käituda, kui leiad tootel defekti?

Kõikidele KidKrafti toodetele kehtib 2 aastane pretensiooni esitamise aeg.

Kui Sa avastad, et toode on defektiga, siis palun käitu niimoodi:

1) Palun leia üles defektiga detaili number, mis on üldjuhul detaili tagaküljel kleebisena (näiteks “23″ või “D”);

2) Toote karbi peal on partiinumber ehk batch code, mis on uue detaili saatmiseks kindlasti vajalik. Juhul, kui Sa oled originaalpakendi juba ära visanud, siis leiad batch code’i ka kõige suurema detaili tagaküljelt;

3) Saada toote nimetus, defektiga detaili number ja batch code aadressile info@nukumajad.ee

4) Edastame need andmed tehasesse ja tehas saadab Sulle Fedexiga uue detaili. Kuna detailid tulevad USA’st, mitte Euroopa kesklaost, siis võtab see aega kuni 14 päeva.

Vastavus tarbijakaitseseadusele

Toon Sulle allpool ka väljavõtte seadusest, mis annab Sulle kõikidele meie poolt müüdavatele toodetele pretensioonide esitamise õigus 2 aastat:

Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk.; paragrahv 218(2)) on sul õigus pretensiooni esitada kaks aastat, sellest 6 kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võib tarbija nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Kui toodet on võimalik parandada, siis tarbijal asendamist nõuda ei ole võimalik, kuna see põhjustaks müüjale ebamõistlikke kulusid. Raha tagastamist on tarbijal võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11.ptk., paragrahv 222(1))

Kui Sul on mingeid küsimusi või arvamusi, siis saad meiega ühendust võtta allpool toodud viisidel.

Tel 53 013 444
info@nukumajad.ee
facebook.com/nukumajad